En özel gününüzde kendinize eşsiz bir anı hediye edin. Düğün dansı(Tango, Vals, Rumba, Salsa, Cha Cha), düğün dansı koreografileri ve zeybek dansı(Harmandalı, Yörük Ali, Çökertme, Kordon, Çakal Çökerten, Kerimoğlu, Kadıoğlu, Ötme Bülbül) alanlarında uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz Macit Şirin ve Yağmur Pehlivanlı ile birlikte sizin seçeceğiniz müzikte harika bir koreografi hazırlıyoruz.

Seçeceğiniz müzik türüne uygun dans türleri ile en özel gününüzde unutulmaz bir an yakalama fırsatı yakalayın. Düğün gününüzde eğlence ve eşsiz bir an yaratmak için bizimle iletişime geçin. Size en uygun dans türleri ile eşinizle birlikte kısa sürede öğrenebileceğiniz unutulmaz bir düğün dansı koreografisi hazırlayalım. Düğün dansınızla konuklarınızın hafızalarına kazınacak bu anı birlikte yaratalım.

KURUCU EĞİTMEN (MACİT ŞİRİN)

Macit Şirin 1980 ’lerden bu yana dans ile iç içe olmuş, çeşitli disiplinler ile tüm dünyayı dolaşmış, birçok festival ve yarışmada dansçı olarak bulunmuştur. Bornova Anadolu Lisesi ’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Konservatuvarı Türk Halk Dansları Bölümü ’nü bitirmiştir. Hemen sonrasında ise dans hayatına Arjantin Tango dansçısı, eğitmeni ve koreografı olarak devam etmiştir. 20 yılı aşkın süredir bu alanda dünyanın birçok ülkesinde dersler vermiş, performanslar sergilemiştir. Türkiye ‘nin hemen her şehrinde dersler, performanslar ve organizasyonlar yapmıştır. İzmir Dance ‘n Sport kurucu ve eğitmeni olarak tüm çalışmalarına devam etmektedir. 

Eğitmenlerimiz ve çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgiye facebook, instagram veya youtube hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişime Geç